CD-Karnet

Połączenie kartki świątecznej i płyty z kolędami

CD-Karnet to eleganckie połączenie zalet kartki świątecznej z płytą, na której znajdują się kolędy.

Opakowanie zostało wprowadzone przez naszą firmę na rynek kilkanaście lat temu. Opakowania oferujemy ze specjalnie produkowanymi foliowymi etui, przez co jest chętniej wybierane jako wyszukany opakowanie do płyt z kolędami. Atutem jest także duża powierzchnia pod zadruk. Płyta mocowana jest na specjalnym zaczepie - który zapobiega przesuwaniu płyty podczas transportu.

CD-Karnet jest idealnym rozwiązaniem w wysyłce pocztowej - jest płaski i doskonale zabezpiecza płytę przed uszkodzeniem.

CD-Karnety produkowany jest jedynie do płyt z kolędami. CD-Karnet jest w wersji trzyczęściowej, dzięki czemu jest wystarczająco dużo miejsca by znalazły miejsce wszystkie konieczne elementy: płyta z kolędami, teksty życzeń (nawet w kilku językach), spisu utworów oraz świątecznych motywów.

Opakowanie CD-BOX

Klasyczne wydanie kolęd dla firm

Standardowe pudełko CD-BOX CLEAR TRAY - plastikowe pudełko z przezroczystym tray'em. Jedno z najczęściej wykorzystywanych pudełek do sprzedaży płyt muzycznych kupowanych w sklepach. Dzięki grzbietowi - jest doskonale widoczny w domowej płytotece przez cały rok.

Koperty kartonowe

Drukowane opakowanie do kolęd z LOGO

Jedno z najbardziej popularnych opakowań do płyt CD z kolędami. Duża ilość powierzchni na reklamę, życzenia, spis kolęd. Ekonomiczna alternatywa dla digipacka w przypadku produkcji w wysokich nakładach, bardzo chętnie stosowana do płyt wykorzystywanych w akcjach promocyjnych.

Opakowanie SLIM

Rywal opakowania plastikowego CD-BOX

Dobrze wyglądające i niedrogie opakowanie plastikowe do płyt CD z kolędami. Pudełka SLIM są cieńsze od pudełka plastikowego CD-BOX ponieważ mają ok. 5mm grubości, co ułatwia ich wysyłkę pocztową.

Opakowanie papierowe, foliowe

Standardowe opakowania foliowe i papierowe

Jeden z tanich sposobów na opakowanie do płyt z kolędami - idealny w przypadku przesyłki, dokładania do koszy prezentowych, itp. W przypadku koperty foliowej z paskiem kleju - koperta może być przyklejona do innych artykułów - do gazety, produktu, katalogu ...

Jeśli szukasz innego opakowania, napisz do nas - przejdź do kontaktu

Oferta świąteczna dla firm

Zobacz naszą ofertę świąteczną na kartki dla firm oraz kolędy z LOGO