Nie ma dodatkowych kosztów związanych z zamieszczeniem LOGO oraz życzeń na karnecie świątecznym.

Ceny podstawowe w cenniku, zawierają koszt gotowego karnetu bądź kartki, łącznie z życzeniami i LOGO w dwóch miejscach - na stronie głównej oraz pod życzeniami).

W naszej ofercie życzenia są drukowane bezpośrednio w procesie produkcji kartki/karnetu. Nie ma więc pojęcia dodruku życzeń ani dodatkowych opłat związanych z zamieszczeniem życzeniami. To samo dotyczy zamieszczenia LOGO.

Dokładany wszelkich starań aby czas realizacji zamówień był maksymalnie krótki.

Czas realizacja często jednak jest zależny od ilości i wielkości zleceń, możliwości produkcyjnych, itp. Biorąc pod uwagę dane z poprzednich kilkunastu lat przybliżone terminy wykonania projektu, druku, wysyłki kurierskiej znajdziesz w zakładce terminy realizacji przy każdym z wybranych wzorów.

To prawda, możemy wydrukować kartki - nawet w 1 dzień roboczy.

Posiadając własne maszyny do druku cyfrowego, nie jesteśmy uzależnieni od innych podmiotów oraz zleceń które obsługują.
Kartki drukujemy w 1-3 dni robocze, co oznacza, że każda praca może zostać wydrukowana w 1 dzień roboczy, ale może być też termin 3 dni robocze.

Dodatkowo czas realizacji jest liczony zawsze od momentu zaakceptowania produktów do druku, a nie od momentu złożenia zamówienia - dochodzi czas otrzymania materiałów do projektu, czas na wykonanie projektu przez grafików, ewentualne poprawki do wykonania i akceptację druku.

Jest taka możliwość przy wyższych nakładach.

Standardowo druk odbywa się z pełnego koloru CMYK. Przy nakładach wyższych (powyżej 3.000 szt.) opcja z wykorzystaniem dodatkowego koloru Pantone jest możliwa, wymaga to indywidualnej kalkulacji cenowej. Należy tez wziąć pod uwagę możliwość wydłużenia czasu realizacji.

Staramy się wykonywać projekty możliwie szybko.

Czas wykonania projektu i wstępnych wizualizacji kartek świątecznych z LOGO wynosi 1-2 dni robocze od zamówienia oraz otrzymania potrzebnych materiałów (LOGO, życzeń itp).

Zgłoszone poprawki zostaną wykonane od kilku godzin do 1 dnia roboczego - wszystkie ewentualne poprawki prosimy przesyłać mailem.

Tak, jest taka możliwość.

Przy składaniu zamówienia prosimy podać dokładny adres do wysyłki kurierskiej.

Tak, posiadamy system upustów.

Dla agencji reklamowych posiadamy atrakcyjny system upustów, premiujący firmy które stale z nami współpracują, terminowo regulują należność.

W celu uzyskania ilości informacji zapraszamy do kontaktu z nami.

LOGO drukowane jest w pełnym kolorze.

Drukowane LOGO jest w pełnym kolorze.

Wysyłka kurierska 17 zł netto za przesyłkę.

Wysyłka kurierska kartek/karnetów świątecznych to 17 zł netto za przesyłkę - bez względu na miejsce dostawy na terenie Polski oraz zamówiony nakład.